Czech German Danish Spanish French Croatian Hungarian il ir Italian Lithuanian Dutch Norwegian Polish Portugese Swedish Slovak sr English


lost password?
 • 16.02.2012 - Bdk
  3vs3
  25:13
 • 15.02.2012 - aug9
  fw
  25:8
 • 15.02.2012 - Mix
  3vs3
  25:12
 • 15.02.2012 - bukkns
  3vs3
  25:21
 • 05.02.2012 - B&F
  Funwar
  12:10
 • Co hrajete raději? (what is better?)

  • FC
  • FC2
  • BFBC2
  • COD2
  • COD4
  • BF3
  • FC3

  Links
  Podpořte nás!
  WELL ARMED TEAM =WaT= CLAN [INFORMACE O FARCRY 2, BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ... a další nové očekáváné hry...] NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB O AKČNÍ HŘE FAR CRY 2!!! NA WWW.FARCRY2.CZ
  MOR online hry POGGO.cz
  Potisk triček
  -=!CzSvK!=- Slovensko-český Far Cry a Far Cry 3 klan Nejzajímavější zpravodajství ze světa her.
  http://www.battlezone.cz
  EMPTY RED EYES Zing.cz - Herní magazín
  náš banner 88x31pixlů
  pitbullsclan.cz chaos-gaming.eu
  Google Pagerank - wat-clan.comGoogle Pagerank S-Rank - wat-clan.comS-Rank
  JyxoRank - wat-clan.comJyxoRank CZIN.eu
  Vytukej.cz
  optimalizace PageRank.cz

  Action Game FARCRY 3

  Vžijeme se do promočených bot akčního chlápka, který se ocitá na tajemném ostrově, kde jsou všichni praštění, jeho přítelkyně je nezvěstná a neustále se ho někdo snaží zabít. Situaci se pokusíme vyřešit za pomoci otevřeného světa.

  Action Game BATTEFIELD 3

  Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite™ 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování.

  Action Game FAR CRY 2

  Podíváte do Afriky, kde zápasí APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Více informací o této skvělé hře naleznete na www.farcry2.cz

  =WaT= Server

  Vlastníme server, který máme umístěný v data centru na páteřní síti. Konektivita serveru je na tolik velká a kvalitní, že všem hráčům poskytne kvalitní konektivitu všech serverů. Na serveru běží serverové aplikace TS3, FARCRY2, CALL OF DUTY 2, FTP.


  FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

  History

    • History


  Klan Well Armed Team =WaT= byl založen 27.3.2010 členy klanu {FCCZ} a ostatními příslušníky komunity hráčů v Far Cry 2 v reakci na rozšiřující se portfolio her a vytvoření optimální platformy pro splnění požadavků celé komunity hráčů, která byla tvořena jak klanovými tak neklanovými hráči.

  Klan {FCCZ} byl založen v roce 2005 pro hru Far Cry a jeho členy byli hráči Far Cry z České a Slovenské republiky. Klan zřídil doménu www.farcry.cz a spustil herní servery a poměrně brzy se stal nejpočetnějším klanem v České Republice, který se stal konkurence schopným k zápasům nejen na česko - slovenské scéně, ale také v zahraniční. Současně na svých webových stránkách poskytoval obsáhlý informační servis všem hráčům Far Cry a několika českým klanům po několik let poskytoval jejich vlastní klanový server.
  V roce 2008 došlo k rozšíření portfolia her klanu {FCCZ} o Call of Duty 4 a část hráčů přešla do této sekce. Vzhledem ke klesající popularitě hry Far Cry se vyhlídky na budoucnost klanu upínaly k vydání Far Cry 2 a z toho důvodu byla zřízena doména www.farcry2.cz na které se již několik měsíců před vydáním hry usilovně pracovalo. Doména se stala nejobsáhlejším informačním zdrojem informací o hře ve středoevropském měřítku, na které se návštěvnost webu okolo data vydání hry přehoupla přes 2000 návštěvníků za den.

  Po vydání Far Cry 2 na podzim roku 2008 se však neodehrál očekávaný příliv hráčů do Far Cry 2 jak z řad členů klanu, kteří doposud hráli Far Cry anebo Call of Duty 4 (aktivita této sekce byla ukončena na podzim roku 2009), tak ani z řad nových hráčů a to zřejmě především z důvodu odlišností hry Far Cry 2 oproti původním předpokladům tak i poměrně silnou kritikou hry ze strany hráčů.
  Přesto se ve Far Cry 2 podařilo vybudovat silnou komunitu hráčů, z nichž mnozí přesto, že nebyli klanoví hráči, pomohli svojí aktivitou dostat klan {FCCZ} do celosvětového povědomí hráčů Far Cry 2. K tomuto faktu přispěl vedle obsáhlého webu především kvalitní herní server, jež svojí administrací a mapami nejen od členů české komunity brzy dosáhl vysoké návštěvnosti. V průběhu roku 2009 se podařilo sestavit tým {FCCZ} pro klanové zápasy, ve kterých bylo dosaženo mnoha výher v zápasech proti zahraničním klanům. Kvalita týmu byla potvrzena druhým místem na GTC Uprising event a záhy na to velmi dobrými výsledky klanových hráčů na WGC Deathmatch Tournament.

  Vzhledem k minimální podpoře Far Cry 2 ze strany Ubisoftu a s tím spojeným odlivem hráčů ze celosvětové scény Far Cry 2 , která byla způsobena na počátku roku 2010 také zčásti v důsledku vydání dalších populárních titulů v segmentu akčních her, se zbývající členové {FCCZ} rozhodli za podpory ostatních členů české komunity neklanových hráčů ukončit činnost klanu {FCCZ} a vybudovat nový klan, jež bude otevřen i zahraničním hráčů a nebude od počátku orientován pouze na jednu hru.
  Pro nový klan byl ve vzájemné shodě členů klanu a komunity hráčů zvolen název
  Well Armed Team =WaT=.

  Věříme, že se klanu =WaT= podaří navázat na vše pozitivní čeho bylo za dob trvání klanu {FCCZ} dosaženo a chtěli by jsme znovu poděkovat všem, kteří se s námi na budování a úspěších tohoto klanu po dlouhých pět let podíleli za skvělá léta s Far Cry.
  =WaT= bude nadále zajišťovat provoz a správu shora uvedených domén o hře Far Cry a Far Cry 2, a také herní server pro Far Cry 2. Herní portfolio klanu bude definováno na základě požadavků členů klanu.

  Více o =WaT= naleznete ZDE
  United Kingdom

  Clan Well Armed Team was founded 27.3.2010 by {FCCZ} clan members and other members of the Far Cry 2 players community in response to the growing portfolio of games and goal to create the optimal platform for meeting the requirements of the players community, which was formed also by non clan players.

  Clan {FCCZ} was founded for game Far Cry and clan mebers was players from Czech and Slovak republic. Clan founded domain www.farcry.cz , started provide multiplayer servers and very soon became biggest clan in those countries, which was competetive for matches in the international Far Cry scene. In the mean time clan provided information service for all players and server hosting for severals clan as well.
  In the 2008 clan growed up with game section for Call of Duty 4 and part of Far Cry clan players moved to that section. With Far Cry decreasing popularity clan was hope for future with Far Cry 2 and thats why clan founded domain www.farcry2.cz and admins worked hard on that website many months before game release. This domain become most comprehensive information source in european scale, when daily visits reached more than 2000 visitors per day.
  After Far Cry 2 release in the autumn 2008 didnt happened as huge players inflow as we were expected, mainly from Far Cry and Call of Duty 4 (activities of CoD4 section was stopped at the end of 2009), as from clan members so from new players, propably because of distinctive differecnes bettween those games gameplay and quite significant criticism from players.
  Nevertheless clan was able to manage build up pretty strong players community, where even many of them wasnt regular clan members, their helped by their activities bring {FCCZ} clan to the community attention in worldwide scale. The part of this reputation was for sure high quality game server, which become very favourite as well administrated server where are used top quality maps made by Czech and Slovak map makers.
  During year 2009 clan was able create team for matches and that team was very succesfull in many wars&funwars. The team quality was confirmed by second place in GTC Uprising event and also by success in individual WGC Deathmatch tournament.
  Because of very poor support for Far Cry 2 by game developer and in link with severals new games release in the bigining of year 2010, what resulted to serious decreasing number of Far Cry 2 players in worldwide scale, the remaing group of {FCCZ} clan mebers and few Czech and Slovak community members decided to discontinue the clan activities and create new clan, which will be open also for foreign players as well for other games, not just only for Far Cry series.
  The clan and community members agreed that the clan will use new name Well Armed Team =WaT=.
  We believe that the =WaT= clan can take up all positive things what was accomplished by {FCCZ} clan in the past.
  We would like to use this oportunity for say thanks to all members and fans whose supported us to built up this great community and had fun together for those five fantastic years! Thanks a lot, all of you !!
  The =WaT= clan will keep provide all services on mentioned websites for Far Cry & Far Cry 2 as their owner and also provide game server for Far Cry 2.
  The =WaT= clan will game portfolio would be based on clan members requairmens.


  You can find more about =WaT= clan HERE
  Partner
  Supporter
  X-ZONE - Far Cry 3SoutBoard Team Speak 3 Random profile
  skacelson skacelson

  registered since: 02.04.2010

  » visit profile
  TOPLIST
  TOPlist