Czech German Danish Spanish French Croatian Hungarian il ir Italian Lithuanian Dutch Norwegian Polish Portugese Swedish Slovak sr English


lost password?
 • 16.02.2012 - Bdk
  3vs3
  25:13
 • 15.02.2012 - aug9
  fw
  25:8
 • 15.02.2012 - Mix
  3vs3
  25:12
 • 15.02.2012 - bukkns
  3vs3
  25:21
 • 05.02.2012 - B&F
  Funwar
  12:10
 • Co hrajete raději? (what is better?)

  • FC
  • FC2
  • BFBC2
  • COD2
  • COD4
  • BF3
  • FC3

  Links
  Podpořte nás!
  WELL ARMED TEAM =WaT= CLAN [INFORMACE O FARCRY 2, BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ... a další nové očekáváné hry...] NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB O AKČNÍ HŘE FAR CRY 2!!! NA WWW.FARCRY2.CZ
  MOR online hry POGGO.cz
  Potisk triček
  -=!CzSvK!=- Slovensko-český Far Cry a Far Cry 3 klan Nejzajímavější zpravodajství ze světa her.
  http://www.battlezone.cz
  EMPTY RED EYES Zing.cz - Herní magazín
  náš banner 88x31pixlů
  pitbullsclan.cz chaos-gaming.eu
  Google Pagerank - wat-clan.comGoogle Pagerank S-Rank - wat-clan.comS-Rank
  JyxoRank - wat-clan.comJyxoRank CZIN.eu
  Vytukej.cz
  optimalizace PageRank.cz

  Action Game FARCRY 3

  Vžijeme se do promočených bot akčního chlápka, který se ocitá na tajemném ostrově, kde jsou všichni praštění, jeho přítelkyně je nezvěstná a neustále se ho někdo snaží zabít. Situaci se pokusíme vyřešit za pomoci otevřeného světa.

  Action Game BATTEFIELD 3

  Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite™ 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování.

  Action Game FAR CRY 2

  Podíváte do Afriky, kde zápasí APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Více informací o této skvělé hře naleznete na www.farcry2.cz

  =WaT= Server

  Vlastníme server, který máme umístěný v data centru na páteřní síti. Konektivita serveru je na tolik velká a kvalitní, že všem hráčům poskytne kvalitní konektivitu všech serverů. Na serveru běží serverové aplikace TS3, FARCRY2, CALL OF DUTY 2, FTP.


  FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)

  About us

    • About us


  Well Armed Team

  Czech Republic

  Klan Well Armed Team byl založen 27.3.2010 členy klanu {FCCZ} a ostatními příslušníky komunity hráčů v Far Cry 2 v reakci na rozšiřující se portfolio her a vytvoření optimální platformy pro splnění požadavků celé komunity hráčů, která byla tvořena jak klanovými tak neklanovými hráči.
  Vzhledem k tomu, že ne všichni hráči jsou z České Republiky a za účelem větší otevřenosti klanu, nejen k hráčům ze zahraničí, ale také pro více než jednu hru, vznikl požadavek na vytvoření klanu, kde by již názvu byly tyto atributy patrny. Ve spojení s faktem, že věkový rozptyl dosavadních členů komunity disponuje rozpětím od 15 do 48 let a jelikož se zformovali skupiny z nichž některé jsou orientovány na hraní různých lig a zápasů a na druhé straně skupiny, jež jsou spíše zaměřeny na hraní pouze pro zábavu, byl zvolen tento název klanu. Ten má vyjadřovat nejen široké spektrum hráčské základny, ale také ambice uspět na mezinárodní klanové scéně. Věříme, že se podaří navázat na předchozí úspěchy a široká hráčská základna dokáže ze svého středu sestavit tým, jež bude klan úspěšně reprezentovat.
  Well Armed Team si klade za cíl navázat na velmi kvalitní servis pro členy klanu, který {FCCZ} zajišťoval všemi nezbytnými aplikacemi (server, Team Speak, webová stránka, informační servis, organizace zápasů atd.) a vytvořit příjemné prostředí pro všechny hráče, kteří se zde budou moci potkávat a společně hrát hry, pro něž budou na základě požadavků hráčů v klanu vytvořeny jednotlivé sekce.
  Well Armed Team je otevřen komunikaci s ostatními hráčskými komunitami a rád do svého středu přijme všechny hráče, jež hrají fair-play a chtějí se s námi na rozvíjení klanu podílet.
  V současnosti jsou v rámci klanu vytvořeny dvě herní sekce a to Far Cry 2 jež navazuje na velmi úspěšnou etapu, jež měla své centrum na www.farcry2.cz a aktuálně zařadil do svého portfolia hru Battlefield Bad Company 2.

  Vítejte tedy u nás !
  Pac!enT & Cecik & členové WaT
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Pokud nás chcete finančně podpořit, máte možnost zaslat finanční podporu na náš účet:
  Název účtu: Švec Jan
  Číslo účtu 0-1846716023
  Banka: Česká Spořitelna
  Kód banky: 0800
  IBAN: CZ69 0800 0000 0018 4671 6023

  Mezinárodní identifikační kód banky - SWIFT (BIC): GIBACZPX

  Díky!


  United Kingdom

  Clan Well Armed Team was founded 27.3.2010 by {FCCZ} clan members and other members of the Far Cry 2 players community in response to the growing portfolio of games and goal to create the optimal platform for meeting the requirements of the players community, which was formed also by non clan players.
  Because that not all players are from the Czech Republic and for greater openness of the clan, not only for players from abroad, but also for more than one game, there was the requirement for a clan, which would use name where those attributes would be visible. In conjunction with the fact that the age dispersion of the existing members of the community has a range from 15 to 48 years and since the group formed, some players are oriented to play the various leagues and matches and other groups that are more focused on playing just for fun, we chose this clan name. It does not only express a wide range of base of players, but also the ambition to succeed in the international arena of clan. We believe that it will pick up on previous successes and broad player base is able to draw from the midst of a team that will successfully represent the clan.
  Well Armed Team aims to build on the excellent quality of services for members of the clan {FCCZ} ensure all the necessary applications (server, Team Speak website, information services, organization of games, etc.) and create a pleasant atmosphere for all players who here can meet together and play games for which they are based on the requirements established players in the clan sections.
  Well Armed Team is open to communicate with other players` communities and would like to take the midst of all the players that play fair play and they want participate in the development of the clan.
  Currently, we got two sections, Far Cry 2 - which follows the very successful period, which had its center in www.farcry2.cz and currently we picked up in the clan games portfolio also Battlefield Bad Company 2.

  So welcome here.
  Pac!enT & Cecik & WaT members
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  If you want to suppert us you can send amount of money to our account:
  Account name: Švec Jan
  Account number 43-6854130287
  Bank: Česká Spořitelna
  Bank code: 0800
  IBAN: CZ69 0800 0000 0018 4671 6023
  International bank identification code - SWIFT (BIC): GIBACZPX

  Thanks!

  Partner
  Supporter
  X-ZONE - Battlefield 3SoutBoard Team Speak 3 Random profile
  Szocik Szocik

  registered since: 20.04.2010

  » visit profile
  TOPLIST
  TOPlist