Novinky

NákupHer.cz - Vaše seca k hraní

Budoucnost webu a kam dál?


Ahoj všem,

Po nějaké době jsem zavítal na web a koukám, že tu není úplně mrtvo. Nicméně nechystám žádný velký návrat, ale tak čas od času sem napsat něco ještě mohu. Uběhlo spoustu času a hlavně let od vydání FC1, člověk byl plný nadšení, bylo stále co přidávat a hlavně byla ta správná chuť a čas, který do webu člověk vkládal. Nebude to trvat dlouho a bude to rovných 10 let, kdy jsem s hrou začal žít. Je to opravdu dlouhá doba a každý určitě pochopí, že to nelze takto táhnout celý život. Dnes už spoustu z nás uznává jiné hodnoty a těžko někomu mít za zlé to, že se začne věnovat něčemu jinému, takový život holt je. Určitě sem tu a tam nakouknu, ale žádná velká aktivita už to nebude. Chod webu budu dál finančně podporovat, tedy pokud Cecik bude ještě chtít. Mě osobně by bylo líto nechat to tu umřít úplně. Web by potřeboval celý předělat, protože vše nefunguje jak by mělo a styl jakým je vytvořen, tedy bez redakčního systému, je na dnešní dobu už něco nemyslitelného. Bohužel to už se asi nezmění a proto bych tu rád uvedl pár odkazů, kde to žije a kde je možné sehnat nové věci do FC. Poděkujme Vikomovi, že převzal pomyslnou štafetu a vytvořil web kde naleznete věci, které zde už nejspíš nebudou. Přeji mu hodně chuti do další tvorby a všem ostatním ještě spustu zážitků s touto skvělou hrou. Na závěr už jen přidám náhledy nejznámějších a nejobsáhlejších aktivních webů pro Far Cry, pro přesměrování stačí na obrázek poklikat.


   Vikomův web kde naleznete prezentace nových modifikací, map a jiné tvorby pro FC. Vikoma a jeho web považuji jako pokračovatele našeho webu pro CZ a SK komunitu.   Crymods - nejobsáhlejší archiv všeho možného pro Far Cry a diskuzní fórum k tomu.


   Crymod Modding Portal - Velké fórum pro módery CryEnginu, zde se schází všichni ti, kteří ve FC moddingu něco znamenají. Lze s nimi diskutovat o všem co se chystá a nebo si nechat poradit se vším možným ohledně FC.   Mod DB - web módů a móderů nejen pro Far Cry


Přidal: Tuleby

Dne: 10.březen/2013

Čas: 14:00

Představení módu OPERATION CLEARING


Ahoj pařani,

Již nějakou dobu sleduji nově vznikající modifikaci pojmenovanou
OPERATION CLEARING na které pracuje jeden jediný člověk a přesto práce kterou do teď odvedl, budí respekt a uznání.
Pokud nové módy vznikají a po nějaké době opět velice rychle zanikají, tak toto bude nejspíš výjimka a mód bude myslím dotáhnut až do zdárného konce. O módu mám něco málo informací o které se s vámi podělím.
Předem vás všechny ale prosím, neptejte se, kdy mód bude dokončen a kdy vyjde, neboť toto opravdu nevím, ale pokud bych nějakou podobnou informaci dostal, ihned ji zde zveřejním.

A teď konečně nějaké info o módu ...
Celý příběh módu by se měl odehrávat na jedné velké mapě, která bude rozsekána na několik menších částí. Mezi částmi bude možno v určitých místech volně procházet s tím, že část do které budete chtít přejít, se načte a poté můžete pokračovat, nebo se můžete vrátit, tedy jde o možnost procházení oběma směry.
Další příjemnější novinkou je celkové obohacení možností CryEnginu, především bych vyzdvihl počasí a denní cyklus u kterých bude plynulý přechod tak jako je tomu například v Crysis, nebo Far Cry 2. Prakticky to znamená, že na některých místech bude lepší počkat na tmu (noc), která má vliv na ostražitost nepřátel, tedy budete pro ně hůře odhalitelní. S tím je samozřejmě spjato i noční osvětlení, které můžete sestřelit a tím opět stížit rozhled nepříteli. Naopak váš rozhled může ovlivnit počasí, pokud začne pršet, tak viditelnost se zhorší a na monitoru začnou stékat kapičky vody, které pohled ještě více stíží, stupeň rozostření se odvíjí od intenzity deště. Kromě deště by měl sehrát roli i sníh a mráz, jehož vlivem lze uklouznout a zlomit si nohu, což omezí váš pohyb ... :-D kecám (to už by jste chtěli moc, ale možnost sněžení a sněhu v okolí by měla být také).
Další zajímavou novinkou bude nutnost se o svou postavu starat, respektive starat se o její stravu. Druhů jídel bude několik ... od masa až po kokosový ořech pro který si budete muset vylézt na palmu, odkud ho utrhnete. Předmětů na které bude možno vylézt, bude více a pokud se k takovému předmětu přiblížíte, bude vám možnost lezení nabídnuta pomocí ikony lezení.
Přibude animací a to především pro sběr věcí, což znamená, že předmět nezmizí automaticky jen tím, že se k němu přiblížíte, ale budete muset jeho sebrání potvrdit s tím, že celý proces sebrání předmětu je animovaný. Tímto způsobem je řešen i sběr munice a zbraní.
Nově byl také vytvořen systém zadávání úkolů a instrukcí, což znamená, že v rohu obrazovky se objeví animovaný obrázek osoby, která k vám bude mluvit a úkol vám i napíše (takže takové vylepšené realtime PDA). Další super novinkou bude možnost založit lokální požár pomocí zápalné lahve, takto založený oheň by měl pálit a ubírat zdraví vám i nepříteli. Pokud od požáru chytnete a nepodaří se vám včas oheň na sobě uhasit skokem do vody, jednoduše uhoříte. Oheň vám však může i pomoci osvítit temná zákoutí, nebo okolní prostředí v noci, což se může hodit.
Další novinkou je mapa kterou můžete sebrat, rukou před sebe vytáhnout místo zbraně a podle ní se orientovat. Do některých míst (nejspíš půjde především o laboratoře, nebo teleportaci do vesmíru) budete moci vstoupit pouze v ochraném obleku. Oblek jednoduše seberete a obléknete na sebe, což ovšem ovlivní váš rozhled a pohyb. Pokud však tak neučinite, je po vás!
No a to je tak zatím zhruba vše, co jsem mohl napsat. Vetšinu popsaných věcí můžete shlédnout na přiloženém videu.Přidal: Tuleby

Dne: 10.červen/2011

Čas: 20:00

Nová verze Contest Island - Invasion 2.2.1.75 beta


Salut,

Před třemi dny vypustil Mixer novou verzi svého módu Contest Island - Invasion a nyní máte možnost stažení z našeho webu.
Jen pro připomenutí ... tato modifikace je již nějaký ten pátek mezi námi, ale nyní nabrala na objemu a přibylo do ní poměrně dost nových věcí a to hlavně pro multiplayer. Nyní si můžete užívat více nových herních módu, zbraní, dopravních prostředků a jiných radovánek a to vše i s možností hry proti botům, tedy proti umělé inteligenci. Někteří z vás možná tento mód ještě neznají, takže jen připomenu, že tato modifikace je jak pro singl, tak i pro multiplayer.
Pro představu jsem přidal nějaké to video, čímž si ušetřím asi spoustu slov u popisu. Pokud máte ve své hře FC již složku se starší verzí Contest Island, tak ji smažte, případně starší verzi módu odinstalujte před instalací této nové verze.Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 2.červen/2011

Čas: 23:00

Modifikace Massive attack


Hoj všichni,

Konečně jsme se dočkali nové modifikace pro hru jednoho hráče. Nebudu zde sáhodlouze popisovat oč jde, neboť ani já sám ještě tento nový výtvor pořádně nehrál, takže vlastně ani nevím, co bych vám psal. Mód pochází od ruského autora Id0, který sám o módu napsal jen velice krátce ...

"Tento mód má mnoho levelů s novými prvky a postavami, nicméně mód je nedokončen, má své chyby, ale je hratelný."

Co více dodat ... určitě vás mile překvapí upravený systém hry, který je propleten i celkem velkým množstvím dialogů a video sekvencí, které jsou "bohužel" v ruštině s anglickými titulky.
Dál už opravdu nevím, co napsat ... veškeré bádání a testování nechám tedy na vás, možná to tak bude i lepší napětí a následné překvapení. Snad jen "POZOR na vetřelce !!! :-)
Stažený soubor je spustitelný exe instalátor, který vám celý mód vloží do hry Far Cry a na ploše vytvoří zástupce pro start módu.

Teď už jen přeji příjemnou zábavu...

Přejít na Modifikaci Massive attack

Přidal: Tuleby

Dne: 8.duben/2011

Čas: 01:00

Far Cry Splatterladder.com zrušen a přesunut


Čavec pařmeni,

Dnes jen velice krátce..., již delší dobu jsem se o tom chystal napsat, ale pokaždé jsem na to zapomněl.
Činím tak tedy dnes, neboť mi to připomenul Sossanta svou otázkou v sekci "Nevím si rady",... díky za připomenutí.
Hráči multiplayeru kteří sledovali svůj, či klanový rank na http://farcry.splatterladder.com/ před pár měsíci o tuto možnost přišli, což jistě mnohé z nich zarmoutilo.
S radostí všem nyní tedy mohu oznámit, že celého FC žebříčku se ujal někdo jiný a v současné době ho lze nalézt na adrese ... http://farcry.trackbase.net/

Přejít na farcry.trackbase.net

Přidal: Tuleby

Dne: 28.březen/2011

Čas: 17:00

Modifikace Assault COOP 3.0 beta


Salut killeři,

Dnes bych rád začal informací o přesunutí webu na jiný hosting (bylo to nutností), což sebou přineslo jisté změny v nastavení serveru a tudíž i změny v PHP. Bohužel díky tomu již nelze otevřít u modifikací podrobnější popis, tudíž dnes jsem k nově přidané modifikaci ani žádné podrobnosti nepsal. Pokud to bude v mých silách, pokusím se to nějak zprovoznit, nebo vytvořit nový systém sekce modifikací. Ale teď již k dnešní novince, před pár dny vypustil Jackie Siu (flameknight7) novou beta verzi již známé modifikace Assault COOP. Celý mód se nafoukl o zhruba 400MB, což znamená, že jde opravdu o veliký pokrok. Jak již název napovídá, jde především o multiplayer respektive kooperativní mód, tedy boje hráčů proti umělé inteligenci v různých herních režimech. Pokud však nemáte možnost hrát po síti s kamarádem, můžete zkusit klasickou kampaň i sólo, nepřátelé jsou nyní ve větším počtu, mnohem chytřejší a hlavně hodně, ale opravdu hodně rychlí. U klasické kampaně lze hrát zatím prvních 7 levelů, ostatní zatím mód neobsahuje, neboť nejsou dokončeny. Mód naopak obsahuje spoustu nových textur, zvuků zbraní, ale i nepřátel (zombies). Více o módu napoví videa, nebo odkazy na stránky autora a modifikace Assault COOP 3.0. kde naleznete více informací a detailů.


Přejít na Modifikaci Assault COOP 3.0 beta (farcry.cz)

Přejít na Modifikaci Assault COOP 3.0 beta (MODDB.com)

Přejít na Stránky autora

Přidal: Tuleby

Dne: 27.březen/2011

Čas: 16:00

Modifikace CRY Factor


Ahoj, ahoj a ještě jednou ahoj ...

Po nějaké době tu máme něco, co jistě většinu z vás potěší.
Dnes jsem přidal ke stažení dílko, které světlo světa spatřilo včera, jde tedy o horkou novinku. Název módu je Cry Factor, obsahuje 7 levelů a autorem je hráč FC známý pod přezdívku "RLL", možná některým z vás je jeho nick povědomý, protože na svědomí má již i několik samostatných map. To by bylo k novince asi tak vše, pokud chcete více informací, naleznete je jako vždy i s obrázky přímo u downloadu modifikace. Snad ještě jen malé upozornení ... autor důrazně varuje před používáním QUICKSAVE, tedy přímo ho nedoporučuje, neboť díky ukládání v nesprávnou dobu může dojít k narušení příběhu, což má za následek to, že nepůjde dohrát, nebo dojde k nějaké vážné chybě.

Přejít na Modifikaci Cry Factor

Přidal: Tuleby

Dne: 30.říjen/2010

Čas: 12:00

Oprava nepojízdné buggy FearCry2.0


Salut,

Jen velice rychle a stručně. Po vypuštění FearCry2.0 se vyskytl problém s nepojízdnou buggy, ke kterému občas docházelo po loadingu uložené pozice. Problém se mi nejspíš podařilo eliminovat, neboť po úpravě scriptu a v následném několikrát opakovaném testování různých situací, se již chyba neprojevila. Opravený script jsem vložil přímo do downloadu FearCry v sekci modifikace, takže pokud stahujete FearCry mód až nyní, tak stahujete už opravenou verzi. Pro ty kteří stáhli mód dříve a mají s buggy problém, vytvořil jsem zde download pouze samostatného scriptu, neboť jde o soubor velikosti několika KB. Ještě jedno upozornění na závěr, po vložení opraveného scriptu, už nebudou funkční staré save pozice, pokud se pokusíte starou pozici přesto nahrát, loading zamrzne s chybovým hlášením Critical Exception Error. musíte tedy hrát od samého začátku, je mi líto, ale jiná možnost nebyla možná.

Stáhnout opravný script

Přidal: Tuleby

Dne: 12.srpen/2010

Čas: 21:10

Demo verze 2.0 modifikace FEAR CRY


Ahoj lidičky,

Konečně nastal den D, kdy jsem dokončil druhou verzi módu Fear Cry, opět jde jen o demo, ale opravil jsem mnoho věcí v prvním levelu a zároveň vytvořil i level druhý. Doufám, že se vám to všem bude líbit, tentokrát jsem byl pečlivější, ale opět nemohu zaručit, že se nikomu nevyskytne nějaká chybka. Přeji si jen, ať jich je co nejméně. Před umístěním módu do složky Mods je potřeba odstranit starou verzi FearCry. Více informací naleznete přimo u downloadu v sekci modifikace. Přeji příjemnou zábavu a pevné nervy, snad na mne nebudete moc nadávat. Bohužel občas se projeví chyba po loadingu uložené pozice, projevuje se tím, že buggyna ač má dostatek paliva a minimální poškození, tak se nechce rozjet. Pokud se vám toto stane, vypněte hru a znovu zapňete, většinou to pomůže. Tento problém budu řešit, pokud tento oříšek rozlousknu, přidám na web ke stažení už jen opravný script.

Přejít na Modifikaci Fear Cry 2.0

Přidal: Tuleby

Dne: 8.srpen/2010

Čas: 16:30

Modifikace a projekty ve vývoji


Čavec všem,

Zde jsem udělal takový menší seznam módů a projektů pro naší oblíbenou hru Far Cry, které jsou v současné době ve vývoji.
Těžko říci, kolik z nich bude dokončeno, ale doufám, že alespoň půlka. S autory jsem v kontaktu, takže pokud bude něco nového, ihned to zde laleznete.


- Killing Time
- 4th Rock
- Assault Coop 3.0
- Black operations
- Contest Island: Invasion (nová verze vyšla tento víkend)
- Crylo
- Deadly Contact
- Defibrillator
- Enemy Territory
- FarCry 2010
- FarCry Instincts: Prototype
- Farmer Jack 2
- Fear Cry (pilně pracuji na pokračování)
- Half Robots
- K-9 Vision 2
- Killing Time
- Lost Paradise
- Nibiru
- Singularity
- Special Ops: Urban Assault
- Special Force Delta: Operation Desertwind
- The Dark
- The Delta Sector 2
- Urban Chaos

Přidal: Tuleby

Dne: 7.červenec/2010

Čas: 15:00

Modifikace


Ahoj pařani,

V poslední době mi na email a ICQ psalo několik hráčů a všechny zajímala jedna a ta samá věc. Rozhodl jsem se tedy, že to nebudu dál dusit pod pokličkou a ač tím budu proti jedné ze svých zásad, udělám malý ústupek. No a to je vlastně vše co jsem k tomu chtěl napsat, snad jen ještě dodám, že za nic neručím. Možná teď mnozí z vás vůbec neví o čem to melu a to je vlastně dobře, neboť to byl můj úmysl. Ti pozornější z vás po vstupu do sekce modifikace to pochopí. A teď bych ještě rád něco napsal o situaci na tomto webu a něco o tom, co bylo nakousnuto v návštěvní knize.
V současné době je situace taková, že jsem zbyl asi jako jediný, kdo by chtěl tento web držet dál při životě, tedy finančně ho podporovat. Na druhou stranu odvádět práci a ještě za to platit, by nebavilo asi nikoho z vás. Momentálně je zaplacen hosting i s doménou do jara 2011, ale pak může nastat problém.
Pokud by někdo chtěl finančně podpořit chod webu FARCRY.CZ, tak může poslat libovolný příspěvek na účet číslo: 1039492123 kód banky je 0800
Do zprávy pro příjemece uveďte něco, podle čeho poznám, že jde o podporu webu FARCRY.CZ a připojte i třeba jméno, nebo přezdívku, ať zde na webu mohu vystavit seznam těch, kterým není budoucnost FarCry lhostejná.
Předem moc díky a ještě bych rád dodal, že to tu nebalím a že prozatím jedu dál a že různé modifikace do hry se stále rodí po celém světě.

Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 19.červen/2010

Čas: 16:00

Modifikace AIRFIELD v1.1


Ahoj všem,

Tak jsem po nějaké době opět hrábnul do své sbírečky map a vytáhl jsem tentokrát opravdu nádherný kousek. Na tuto mapku jsem měl políčeno už delší dobu a teď jsem se konečně dokopal k tomu, abych s ní něco udělal. Myslím, že budete mrkat na drát. :-D Mapa má opravdu fantastické zpracování a kabátek který jsem ji teď navlékl jen vyzdvyhne její krásu. Z toho jsem prostě mód udělat musel. :-D ... Více informací nalezenete v popisu modifikace.

Přejít na Modifikaci Airfield

Přidal: Tuleby

Dne: 5.červen/2010

Čas: 14:30

Modifikace FEAR CRY (Demo - kompletní první level)


Salut killeři,

Po dlouhé době se mi konečně podařilo doplácat systém módu a vytvořit první level. Mód tedy není zdaleka celý, ale velice rád uvolním ke stažení tuto ochutnávku v podobě kompletního prvního levelu. Tento level vám nabídne něco kolem 100 nepřátel a zhruba +/- 40 minut hrací doby (těžko lze odhadnout, jak to komu půjde). Celý level jsem několikrát prošel a vše mi šlo, tak jak jsem zamýšlel. Level lze tedy bez problémů dohrát, ale nemohu zaručit, že všem půjde vše bezchybně, nebo bez pádů hry. Rád bych poděkoval Stanovi, že mi pomáhal testovat (ač to nedopadlo úplně ideálně) a že mi vnuknul i pár dobrých nápadů. Více informací naleznete v popisu modifikace Fear Cry.

Přejít na Modifikaci Fear Cry

Přidal: Tuleby

Dne: 30.květen/2010

Čas: 18:00

MP Mapy s navigací pro boty do módu Contest Island


Čavec zabijáci,

Dnes mám pro vás jen malou novinku. Několik dnů se na jednom serveru testoval Nový mód CI-I, aby se přišlo na bugy. Vše co nebylo ideální, Mixer opravil a včera vypustil opravný patch 2.2.1.2. Pokud hrajete CI-I a budete ho chtít hrát, ve svém vlastním zájmu si záplatu stáhněte a nainstalujte. Patch opravuje a vylepšuje celkem podstatné věci. Pokud vás zajímá jaké, přečtěte si soubor "C-I-I Distorted Docs.txt", který se vám nainstaluje spolu se záplatou. Soubor je v angličtině a najdete ho ve složce "ContestIsle". Server na kterém běží mód Contest Island Invasion již také běží na verzi 2.2.1.2.

Přejít na Modifikaci Contest Island - Invasion

Přidal: Tuleby

Dne: 10.leden/2010

Čas: 13:30

MP Mapy s navigací pro boty do módu Contest Island


Ahoj všem,

Mám tu malou novinku pro příznivce nového módu Contest Island. Jde o tři multiplayerové mapy z původního FC.
(monkeybay, monkeybay night a radio)
Pro spuštění těchto levelů je potřeba mít nainstalovaný mód Contest Island. Po stažení soubor "Maps CII bots.rar" rozbalte a složky s mapami nakopírujte do "Levels" v instalaci Far Cry.
Při vytváření serveru (LAN nebo NET UBI) nazleznete mapy (mp_monkeybay_bot, mp_monkeybay_n_bot a mp_radio_bot) ve výběru pro FFA a TDM. Narozdíl od map originálních, obsahují tyto definovanou navigaci pro pohyb BOTů, takže neposkakují jen na místě, ale pobíhají po mapě, kryjí se za překážky a mění si zbraně. Při větším počtu botů zapomeňte na pohodičku, protože to bude peklo!!! Tyto mapy lze hrát i bez originálního CD klíče k FC, pokud si vytvoříte hru třeba jen na LAN a hrajete pouze proti botům.

Přejít na Modifikaci Contest Island - Invasion

Přidal: Tuleby

Dne: 8.leden/2010

Čas: 17:00

Nová modifikace Contest Island - Invasion


Ahoj pařani,

Vánoce i oslava Nového roku jsou za námi a já se opět hlásím do služby :-D ... Dlouhou dobu jsem se těšil na den, kdy mezi vás budu moci vypustit novou modifikaci, kterou už celkem dlouho sleduji, respektive její vývoj.
Tento den nastal právě dnes a jen vám prozradím, že nejde o žádnou maličkost, ale o pořádnou pecku !
Nebudu zde popisovat oč jde, pokud vás to zajímá více, není nic snadnějšího, než kliknout na odkaz pod touto novinkou a pak už jen zírat.
Prozatím se loučím a snad brzy nashledanou nad nějakým novým výtvorem pro naší lásku Far Cry.

Přejít na Modifikaci Contest Island - Invasion

Přidal: Tuleby

Dne: 5.leden/2010

Čas: 20:00

Veselé vánoce kamarádi.
Všem přeji krásné a klidné prožití svátků vánočních.
Do Nového roku jen to nejlepší, spoustu úspěchů, mnoho přátel a hlavně pevného zdraví.

Mám pro Vás také malý vánoční dárek, který si můžete prohlédnout a stáhnout v sekci modifikace.
Prozatím se loučím a ještě jednou všem přeji krásné svátky.

Přejít na Modifikaci Inferno trilogy

Přidal: Tuleby

Dne: 24.prosinec/2009

Čas: 10:00

Nové levely pro mód The DELTA Sector

Čawec všem,

Tak po opravdu dlouhé době jsem tu konečně s plnohodnotnou novinkou, kterou jistě potěším především hráče, kteří ocenili modifikaci The DELTA Sector. Do ruky se mi dostala nová tvorba od známého módera s přezdívkou SNIPER, co si budeme povídat, tento člověk patří ke špičce móderů tvořících v CryEnginu. Nenechal se tedy ani zlákat a nepřeběhl k tvorbě pro Crysis tedy CryEngine2. Jen pro připomenutí ... z jeho tvorby zde na webu najdete například mapy Farmer Jack a Nightfall invasion, které jsem předělal tak, aby je bylo možné spustit jako modifikace. Dalším jeho dílem měl být mód AREA13, který bohužel nebyl dokončen, neboť mu byl v USA na letišti zabaven notebook s rozdělanou tvorbou.
V současné době usilovně pracuje (opravdu jen on sám) na nových projektech Farmer Jack 2 a Special Ops - Urban Assault Mod. Ukázky obrázků z připravovaného módu Farmer Jack můžete stáhnout -- ZDE --
Ale teď zpět k TDS levelům, přesto že je SNIPER dosti vytížený, našel si čas i na malou bokovku v podobě levelů pro TDS, které si nyní můžete stáhnout a zažít opět nějaké to dobrodružství.
Asi nemá cenu nějak sáhodlouze popisovat, oč při hraní jde, prostě klasika ... postřílet vše co se hýbe a dojít až na konec.
Hodnocení nechám na vás, pro mě je SNIPER jednička.
A teď konečně co a jak ...
Nové levely najdete v sekci DOWNLOAD - Modifikace, kde jsem je přidal k původnímu módu TDS. Pro spuštění nových levelů je potřeba mít nainstalovaný mód The DELTA Sector nejlépe i s opravným patchem.
Po stažení rozbalte soubor a složky TDS_Airfield a TDS_Sniper vložte do "Levels" v instalaci Far Cry. Poté spusťte modifikaci TDS a stiskňete tlačítko pro consoli "~" (je to klávesa pod klávesou Escape). Příkazem \map TDS_SNIPER a \map TDS_AIRFIELD .. mapu nahrajte. Lomítko "\" se dělá klávesou tabulátoru, tedy klávesou hned pod consolí. Pak už jen příjemnou zábavu.


Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 19.říjen/2009

Čas: 16:50

Objasnění situace na WWW.FARCRY.CZ

Ahoj všem hráčům Far Cry,

Pomalu ale jistě se zde začínají množit dotazy, proč nepřibývají novinky, nebo zda-li je už tento web mrtvý.
Takže abych to shrnul, na webu jsme v několika minulých letech pracovali a přidávali různý materiál tak usilovně, až najednou nebylo dál co přidávat a o čem psát. To však ale neznamená, že by web byl mrtvý, vždyť web je tu stále a to pro všechny hráče, kteří o tuto dnes už stařičkou hru stále jeví zájem.
Vždyť kdyby byl web mrtvý, tak tu prostě už žádný není, nezapoměňte, že někdo musí platit hosting i doménu a pokud by se to nedělo, pak by web jednoduše zanikl a zmizel.
To samo o sobě přeci znamená, že nás web stále zajímá a že dále stojíme o jeho provoz. To že na rok ustal přísun aktualizací, je jednoduše jen tím, že modifikace a jiné počiny pro FC nerostou jak houby po dešti, ale stojí za nimi lidé, kteří se tvorbou baví, nebo ji mají jako koníčka, nikdo je za to neplatí a nikdo je netlačí do žádných termínů. Prostě jsme se prozatím obsahově vyčerpali a čekáme na něco, co by stálo za zmínku.
Netvrdím, že zde jsou všechny SP mapy, modifikace a jiné díla. Materiálu zde nepublikovaného je na netu celkem dost, ale chybí mu prostě to, co by ho na náš web protlačilo. Chceme opravdu jen kvalitní módy a mapy, nikoliv zabugované nedodělky.
Všechny módy osobně testuji za vás a jsem celkem dost husté síto, které nepropustí "zmetky". Je jasné, že nic není bez chyby, ale snažím se eliminovat tvorbu, která spíše naštve, než pobaví.
Popravdě řečeno, co psát o nepovedených a nedokončených věcech? Zbytečně by se tu kvůli ním rojilo velké množství otázek, proč nefunguje toto a proč je toto tak a ne jinak atd... atd... Snad všichni dobře chápou, jak to myslím. Prozatím všem mohu jen stále dokola psát, nové kvalitní módy vznikají, ale chce to trpělivost a čas. Díky všem za pochopení.


Přidal: Tuleby

Dne: 9.říjen/2009

Čas: 00:40

Útok hackera

Ahoj všem,

Dnes v noci byl napaden tento WEB hackerem a bohužel zálohu indexu s poslední novinkou jsem neměl. Rád bych tedy jen připomněl, že poslední novinka se týkala programu pro spuštění hry Far Cry v různých verzích. Jde o program FC Clivey Loader 4. Všem se omlouváme a děkujeme za pochopení.


Přejít na FC Clivey loader 4

Přidal: Tuleby

Dne: 20.říjen/2008

Čas: 17:30

Mapa RALLY2 a The DELTA Sector patch 1.1

Salut,

Dnes máme pro vás dvě novinky, první novinkou je mapa RALLY2 od Ronyho, ano je to sestřička mapy RALLY od stejného autora, kterou si už nějaký ten pátek můžete stáhnout z našich downloadu SP map. Pokud se vám mapa líbila, neváhejte, stáhněte si pokračování a hurá na trať. Rony moc dík za tvou usilovnou práci, která se díky škole docela protáhla :-), ale nakonec jsi to zvládnul a dotáhl do zdárného konce. Musím se přiznat, že mapu jsem ještě neprojel celou, zkoušel jsem to zatím jen jednou narychlo a v jednom místě jsem nějak zapomněl zatočit vpravo a buggynu jsem hodil do nějaké propasti :-D.

A nyní bych rád přešel k druhé novince, kterou je patch v1.1 pro modifikaci The Delta Sector.
Patch opravuje některé chyby a přidává 2 mapy pro multiplayer, také by snad měl být už funkční mód ASSAULT a FFA se zbraněmi z této modifikace. Bohužel pro ASSAULT stále není vytvořená žádná mapa.

Originální popis patche TDS1.1 - FarCry 1.4 and the Delta Sector Mod v1.0 are neccessary to install this patch and use of all features. Bugfixes: - reduced impulse pressure while destroying helicopters or alien UAV's Addons: - FFA mode added to all multiplayer maps - Working Assault mode with new weapon classes (Maps must be created by community) - 2 new TDM/FFA multiplayer maps (TDS_densewoods, CRYPACK_4)


Přejít na SP Mapy

Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 31.srpen/2008

Čas: 17:00

The DELTA Sector

Čawec všem,

Jak vidíte, nezanevřel jsem na vás a po delší době jsem opět tu s novou modifikací The DELTA Sector, možná již někteří z vás někde narazili na demoverzi, která před nedávnem proběhla po internetu. Tentokrát však jde o finální verzi, která obsahuje jak singl, tak i multiplayerovou akci. Všem mohu doporučit stažení a ozkoušení, mód opravdu stojí za to a po grafické stránce vás mile překvapí. Majitele lepších grafických karet zajásají, neboť je teď opravdu využijí a ti co mají železo slabší, nejspíše trochu zapláčí.


Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 28.červenec/2008

Čas: 21:40

SkrIpT's FarCry Campaign - Catalyst Aftermath

Salut killeři,

Dnes tu máme něco opět pro hráče singleplayerových kampaní.
Jistě si mnozí z vás pamatují na modifikaci .:CATALYST:., kterou jsem sesmolil ze 7 map od autora "SkrIpT".
Po nějaké době se autor k levelům vrátil, hodně věcí předělal, levely upravil a navíc dodělal pár nových. Asi nemá cenu dále něco psát, mód byl dotažen do zdárného konce a nový kabátek mu opravdu sluší.


Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 12.dubna/2008

Čas: 14:30

Naše multiplayerová mapa MaGoRland

Salut,

Dnešní aktualizace by mohla zajímat především hráče naší MP mapy MaGoRland. Při hraní Assaultu na této mapě, jsme společně přišli na nějaké nápady a připomínky, které jsem si vzal k srdci a mapu ještě předělal. PX MaGoRland je dle mého úsudku mnohem krásnější a myslím, že bude i lépe hratelný. Tato verze PX je určena pouze pro herní mód ASSAULT. Teď už jen přeji příjemné chvíle strávené při hraní na této mapě.
Mapu naleznete: Download > Mapy > Naše mapy


Přejít na *Naše mapy*

Přidal: Tuleby

Dne: 28.března/2008

Čas: 17:00

Far Cry Movie

Salut killeři,

Na internetu se objevil první official trailer z připravovaného filmu Far Cry od Uweho Bolla. Co k tomu dodat?
Podívejte se a podělte se s ostatními o svůj názor v anketě.
Mě osobně to nějak moc nenadchlo.
Přidal: Tuleby

Dne: 14.února/2008

Čas: 22:00

Naše multiplayerová mapa MaGoRland

Ahoj všem,

Tak tu máme opět po nějaké době menší aktualizaci, která by mohla zajímat především hráče multiplayeru. Je to zhruba necelé tři týdny, kdy jsem začal pracovat na mapě pro naše servery, abychom to hraní opět něčím spestřili. Mapu jsem úspěšně dokončil a otestoval, pokud vás zajímají další podrobnosti a download mapy, vše najdete v sekci: Download > Mapy > Naše mapy


Přejít na *Naše mapy*

Přidal: Tuleby

Dne: 7.února/2008

Čas: 01:00

Update eXcalitrone V4.0 na verzi 4.2

Salut,

Je to pár dnů co byla vypuštěna utilita eXcalitrone 4 pro Far Cry a nyní byl vydán update na verzi 4.2, který opravuje některé nedostatky. Instalace update je velice jednoduchá, pokud už máte nainstalovanou verzi XT4, stačí pouze doinstalovat verzi 4.2. Update XT4.2 najdete v sekci: Download > Programy > eXcalitrone V4


Přejít na Návod a download eXcalitrone V4 / V4.2

Přidal: Tuleby

Dne: 13.ledna/2008

Čas: 19:00

Vymazání banů za rok 2007

Ahoj lidičky,

Nový Rok máme za dveřmi a my jsme se rozhodli, že všem kteří tu dostali BAN, udělíme milost.
Všech 18 banů jsme smazali. Doufám že nás nezklamete a budete dodržovat pravidla webu.

Jinak všem přejeme pěkného Silvestra a do Nového Roku jen to nejlepší. Hlavně pozor lidičky na dělobuchy a podobnou havěť, byla by velká škoda, přijít o pár prstů, které jsou potřebné k hraní her. Děkujeme všem, kteří nám zde na WEBu nechávají vzkazy a přání, moc si toho vážíme. Na závěr bychom rádi upozornili na nový WEB o Far Cry 2, který jsme před časem spustili a pomalu rozjíždíme.

Přejít na FAR CRY 2 - WEB

Přidal: Honza.Š a Tuleby

Dne: 29.prosince/2007

Čas: 15:29

eXcalitrone V4 instalace pro českou verzi!

Ahoj,

Dnes vám přinášíme dlouho očekávanou utilitku pro Far Cry MP.
Vydána byla dne 24.12/2007, vývojáři jsou ze shilka.de, ostatně tak jako u předešlých verzí.


Hned po vydání jsme novou utilitku XT4 vyzkoušeli, ale bohužel nepracovala správně.
Chyba nebyla na straně vývojářů XT4, ale v CZ verzi hry Far Cry.
Proto XT4 bylo znovu upraveno i pro CZ verzi a my jsme pro vás připravili návod, který vám pomůže hru s XT4 správně nastavit a spustit.
Díky XT4 prošel FC multiplayer opět malými změnami a vlastnosti jsou více méně odvozené od původního multiplayeru v1.33, proto se nelekejte, že některé věci jsou jinak než u verze 1.4
Malé Upozornění... XT4 hlídá jakýkoliv zásah do systému FC, proto se o to ani nepokoušejte, to platí především pro cheatery!
Doufáme, že XT4 vnese do hraní FC multiplayeru konečně pohodu, že si na malé změny opět rychle zvyknete a že se XT stane standardním FC multiplayerem.
Nutno podotknout, že FC s XT4 nepodporuje hraní singleplayeru. XT4 najdete v sekci: Download > Programy > eXcalitrone V4


Přejít na Návod a download eXcalitrone V4

Přidal: Honza.Š

Dne: 26.prosince/2007

Čas: 20:49

FC Mars mód 3.0 New Wave - konečná verze

Opět AHOJ všem,

Rád bych dnes oznámil vydání nové verze FC Mars módu 3.0 New Wave a to zárověň poslední. Mód byl opět vylepšen o nějaké ty efektíčky a jiné skopičinky, navíc byly přidány letájící dopravní prostředky. V módu můžete narazit na pár drobných chybiček, ale přesto je plně hratelný. Dále jsem trochu předělal a vylepšil původní mapy a proto s jinou verzí Marsu než s touto, se do hry už k této nepřipojíte. Mód poběží na našem serveru už v této verzi 3.0, bohužel momentálně máme se serverem nějaké problémy a běží v nouzovém režimu, proto je nyní MARS vypnutý. Hned jak se nám ale podaří server rozjet na 100%, Mars 3.0 na něm poběží. Pokud máte nainstalovanou jinou verzi Marsu než tuto, nejprve ji před instalací verze 3.0 odinstalujte.


Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 2.prosince/2007

Čas: 15:00

SP Mód Railway

Zdárek,
Dnes jsem udělal po další době nějakou tu aktualizaci a přidal jsem nový mód, který jsem včera vytvořil z jedné SP mapy, modifikace je tedy určena pro hru jednoho hráče. Pokud opět nemáte co hrát, můžete si stáhnout další akcičku pro Far Cry, opravdu stojí za to. Obsáhlejší popis najdete v podrobnostech této modifikace.

 

Přejít na: "Modifikace"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 8.listopadu/2007

Čas: 18:00

Sekce: Download

Nahrávání zvuků v Africe


Ukázali jsme Vám některé materiály pořízené v Africe a rádi bychom se s Vámi podělili o video, bohužel s ním máme nějaké technické problémy. Přesto, proč teď nezavřít oči a neposlouchat?.... Afrika je právě přímo ve Vašich uších! Zvukový designer Amaury La Burthe se s námi podělí o část toho, co bylo důvodem toho, abychom jeli do Afriky nahrávat zvuk

Proč bylo důležité jet do Afriky nahrávat zvuk.
Můžete zde pořídit spoustu zajímavých nahrávek, různé kvality a druhů. Důvod proč jsme jeli do Afriky byl takový, že jsme hledali velmi specifický materiál. Nic z toho co bylo možné získat, neříkalo nic o tom, jaký zvuk má určité místo ráno, jaký večer a jaký v průběhu noci. Od té doby, kdy hra simuluje střídání dne a noci, je nutné nahrát všechny zvuky, které správně vystihnou atmosféru místa v daném čase. To budeme muset přesně napodobit i ve hře, z jiného hlediska také budeme mít nejlepší kvalitu videa v herním průmyslu, ale to je pouze jedna z částí, které s hrou dostanete.

Druhý důvod byl také mít s tímto zvukem Afriky vlastní zkušenost. Často pobízím lidi, aby zkrátka vyšli ven a vyzkoušeli si věci sami na vlastní kůži. Strávili jsme mnoho času tvorbou interaktivních zvuků hry objektů (auta, hudba, rozbitné věci a podobně.... ) aby Far Cry tvořil kompletní systém. Ale být venku, znamená mít mnohem víc nápadů a poznatků. Použili jsme zásobu zvuků jako hrubý materiál, ale jakmile vystoupíte ven s cílem získat nejlepší zvuk, dostanete nakonec tisíce nápadů:

- zjistíte, že jste si neuvědomili, že zvuky mají mnohem více basů, než jste si mysleli
-slyšíte zvuky, které můžete použít pro různé objekty
-uvědomíte si, že můžete tyto zvuky použít jako "texturu"
-můžete mnohem snadněji smíchat jednotlivé zvuky, pomocí nichž jste schopni simulovat velmi dynamické chování ve hře, atd...

Proces nahrávání zvuků v Africe
Jak jsem již popsal, nahráli jsme spoustu zvuků z různých míst, jelikož jsme chtěli mít všechny zvuky v odlišných denních dobách. Protože jsme chtěli mít skutečně věrný zvuk, museli jsme čas od času odejít na několik minut od mikrofonu na vzdálenost 1 až 2 km. Když jsme se potom vraceli zpět, jen jsme doufali, že nám zvířata nesežrala "Pepeho" a "Carlose", což jsou přezdívky našich mikrofonů. Často jsme také chodili nahrávat v noci, utkvěla mi v paměti jedna noc v Tsavu, kdy téměř nesvítil měsíc a já vyšel ven do naprosté tmy v doprovodu dvou Rangers (příslušníci místní stráže parku). Bylo to skutečně hrůzostrašné, jelikož nevidíte vůbec nic a jen nasloucháte všem zvláštním zvukům kolem Vás. Naštěstí tam byli oni ozbrojení strážní, kteří byli připraveni v případě nutnosti okamžitě reagovat, ale už jen při psaní těchto řádků jsem znovu rozrušen... :-) Byli tam nádherné žáby a hroši, které byla opravdu zábava nahrávat. Mají takový opravdu skvěle basující zvuk! Taky jsme pořídili nějaké nahrávky z Masajské vesnice. Masajové zpívali své tradiční písně a tančili kolem mikrofonů, což bylo vskutku zajímavé a velice zábavné vidět a nahrávat.

Řeč techniky
Technické nastavení a zpracování bylo nastaveno především pro mono a surround nahrávky. Pro surround jsme použili speciální mikrofon ST-350 od Soundfieldu. Je to nedocenitelný mikrofon a jeho technologie je založena na ambisonicu. Je vyroben jako oddělené kapsle které jsou namířeny všemi směry v rozsahu 360 stupňů a rovněž nahoru a dolu. To co dostanete z tohoto mikrofonu je B-formát nahrávka. Toto je formát, který lze následně dekódovat do jakéhokoliv formátu, mono, stereo, 4.0, 5.1, 7.1 nebo dokonce 16.1, pokud chcete. Ve světě zvuku jsme tedy byli nad úrovní toho co svedou dnešní konzole. Byli jsme také schopni dekódovat zvuk, který přichází ze shora, ale to by vyžadovalo, aby si hráči dali reproduktor na strop, ale dle mě by to bylo super. Pro mono zvuk jsme měli velmi dobrou mikrofonovou pušku na nahrávání vzdálených a izolovaných zvuků. Jako zálohu jsem měl malý rekordér a stereofonní-binaurální mikrofon. Jako dvoupásmový (ambisonic), tak i stereofonní-binaurální mikrofon je další mimořádně efektivní technologii z perfektní trojrozměrnou lokalizací objektů, leč pro veřejnost poměrně neznámou technologii. Na binaurální nahrávání potřebujete speciální stereo mikrofon a model hlavy. Mikrofony jsou umístěny na této hlavě, v místech kde jsou uši a protože bylo docela obtížné použít tuto technologii v Africe, použil jsem model, který si nasadíte na vlastní hlavu. Získat binaurální nahrávku znamená nahrávat se sluchátky, nefungovalo by to s reproduktory, protože to co je nahrávané z levého, nebo z pravého mikrofonu, je to, co by mělo slyšet pouze pravé nebo levé ucho. Až se vrátím s nahrávkami do studia, tak si jen nasadím sluchátka a za 10 vteřin jsem zpět v Africe.... :-)- Ukázku binaurální nahrávky stáhnete zde

Velice děkuji za přeložení Pavlovi

Přidal: Honza.Š

Korekce: Tuleby

Dne: 31.října/2007

Čas: 22:34

Šéf Cryteku tleská Far Cry 2 - nelituje!

Šéf německého týmu Crytek Cevat Yerli prý ani trošku nelituje prodeje Far Cry IP společnosti Ubisoft a co víc, s nadšením tleská tomu, čeho chtějí s Far Cry 2 dosáhnout vývojáři z montrealského Ubisoftu.

„Vážně mám radost z toho, jaký směr vývoj Far Cry 2 nabral, jaký scénář a herní mechanismy chtějí zrealizovat. Umožňuje to konceptu, aby koexistoval a zároveň se lišit od Far Cry a Crysis,“ prohlásil Yerli pro CVG.

Yerli rovněž prozradil, že některé stěžejní prvky Far Cry 2 zkoušeli vývojáři z Cryteku už při vývoji jedničky. Hovořil hlavně o několika na sobě nezávislých nelineárních scénářích. Dle Yerliho je zrovna tento prvek nesmírně obtížný. V případě Far Cry prý vše na papíře vypadalo slibně, ale ve výsledku se vývojáři rozhodli vycouvat. Nějak to prostě v praxi nefungovalo, jak Yerli přiznal.

„Teď jsem naprosto spokojený s Crysis. Crysis pro nás představuje možnost udělat všechno dobře hned na poprvé a ne abychom museli něco napravovat v pokračování.“ Yerli tedy zjevně prodeje Far Cry IP Ubisoftu nelituje. Naopak, možnost postavit s Crysis pevné základy, na nichž pak budou vývojáři z Cryteku do budoucna stavět, je pro Yerliho mnohem důležitější než další práce s Far Cry značkou.

Zdroj: hrej.cz

Přidal: Honza.Š

Dne: 26.října/2007

Čas: 20:21

Exklusivně FarCry 2 demo - video

Zdravím, světlo světa spatřilo nové video FC2, které demonstruje některé efekty. Určitě se podívejte, první video není moc dobře propracované, ale druhá část se mi líbí hodně, hlavně ty efekty... celé 180MB video si můžete stáhnout také >>ZDE<<


Přidal: Honza.Š

Dne: 21.října/2007

Čas: 17:10

Far Cry 2 dojmy...

Podívejte se na ingame video FC2 a hlasujte v anketě.
Nezapomeňte se podívat také na druhou dnešní novinku.
Přidal: Tuleby

Dne: 21.září/2007

Čas: 16:30

Far Cry 2 ASSAULT petice

Salut,

Dnes mám pro všechny celkem důležitou zprávu, nejspíše se někde provalilo, že FC2 by nemělo obsahovat ASSAULT mód pro multiplayer. Byla by to obrovská chyba ze strany vývojářů a proto se před několika dny rozjela celosvětová petice, kde hráči online FC jasně dávají najevo, co si o tom myslí. Pokud možno podpořte svým podpisem a názorem i vy akci, jejiž výsledek bude zaslán vývojářům z UBISOFT Montreal studia. Pro přidání svého názoru přejděte na PETICI.


Přejít na PETICI

Přidal: Tuleby

Dne: 21.září/2007

Čas: 15:40

FC Mars mód 2.0 New Wave

Opět AHOJ všem,

Rád bych dnes oznámil vydání nového FC Mars módu, na kterém jsem poslední týden pracoval. A co je v módu nového oproti verzi 1.0 a 1.01? Především jsem přidal nové typy MP hry, tedy TDM a Assault. Dále jsem trochu předělal původní mapy a mapy které zde bylo možné stáhnout pro Mars, jsou všechny již součástí této verze. Také jsem opravil několik chyb a tak nějak Mars celkově vylepšil, přibylo také pár nových efektů z New Wave. Verze módu na našem serveru byla již změněna, což znamená, že se starou verzí se tam již nedostanete, proto si stáhněte tuto novou verzi. Než začnete s instalací, odinstalujte nejprve verzi starou! Určitě si přijďte zahrát, neboť si myslím, že ASSAULT může být docela slušná řežba :)))))


Přejít na Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 18.září/2007

Čas: 17:00

Mezi námi...

Velké AHOJ všem,

Po delší době jsem se dnes rozhodl přidat na WEB nějakou novinku, či spíše zajímavost, která se týká jednoho hráče našeho FCCZ clanu. Někteří se určitě diví, proč to tedy píši sem, když clanové stránky jsou od tohoto WEBu již nějaký čas odděleny.
A já jednoduše odpovídám, že toto si zaslouží umístit na WEB, který je tu pro všechny nadšence naší milované hry Far Cry, neboť se domnívám, že toto nebude mít obdoby ani ve světovém měřítku. Nebudu vás už tedy dále napínat a prozradím, oč vlastně jde.
Jaxem již naznačil, týká se to jednoho jediného hráče, pro kterého bych dnešní den nazval *** Dnem zůčtování ***.
Vyhlašuji, že největším online pařanem hry Far Cry se stává
 {FCCZ} ENRiKO
který v dnešní den završil přesně 1. rok hraní pod jednou přezdívkou s neuvěřitelným (pro někoho možná šokujícím) časem 698 hodin.
Pro ty co rychleji neumějí počítat, je to asi 29.1 dní, což znamená, že například z celého jednoho roku proseděl u MP FC celý měsíc Únor, což je myslím dosti obdivuhodný výkon, který jen sotva najde obdoby. Pokud zavítáte na profil tohoto hráče na FC online žebříčku, budete se pěkně divit. Při vypisování všech jeho návštěv na různých serverech budete koulet očima, jak jezdec pro posun stránky letí, letí a letí a je stále menší, menší a menší...
Co k tomu na závěr dodat? Snad jen malinkatou otázečku...
ENRIKO co děláš, když nehraješ FC?
Hlavně mi prosím netvrď, že hraješ FC, akorát pod jiným nickem.
Přejít na profil hráče {FCCZ} ENRIKO

Přidal: Tuleby

Dne: 31.srpna/2007

Čas: 17:00

Screeny a recenze (eng.) Far Cry 2

Dnes se mi podařilo získat nascanované stránky z jednoho časopisu, v kterém bude zřejmě FC2 představeno. Na obrázcích je již celkem zřetelně vidět, jak hra bude vypadat. Pokud máte zájem, mrkněte na to. Navíc si můžete teď i přečíst recenzi (zatím pouze v angličtině). Scany naleznete v sekci Far Cry 2 - Screenshoty (úplně dole pod artworky).


Přejít na: FC2 Screenshoty

Přidal: Tuleby

Dne: 24.Července/2007 a 27.Červenec/2007

Čas: 19:40

Sekce: Far Cry2

Vaše screeny

Zdravím, dnes mě přišli screeny od Maniaka - Velice děkujeme, takže jsem je hned přidal. Kdo chce jukněte se na jeho sbírku screenů.


Přejít na: Vaše Screenshoty

Přidal: Honza.Š

Dne: 23.Července/2007

Čas: 15:40

Sekce: Gallery

Vaše příběhy FC2 - 19

Ahoj všem,
Máme tu další příběh do naší sbírky. Autorem je N2O, velice mu děkujeme za jeho příspěvek. Myslím, že se mu celkem povedl a stojí za přečtení. Všechny příběhy najdete v sekci FarCry 2, tak tam mrkněte.
 

Přejít na: "vaše příběhy"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 22. června/2007

Čas: 13:45

Sekce: FarCry 2

FAR CRY 2

Ano přátele, dnešní zpráva bude velkou ranou pro všechny nevěřící Tomáše a pro všechny, kteří se nám celou dobu vysmívali. UBISOFT oficiálně oznámil tvorbu Far Cry 2. Hra by měla vyjít již v první polovině roku 2008. Děj se odehrává v Africe a FC2 by měl být opět revoluční FPS akcí. Teď nám zbývá jen čekat a těšit se.


Přejít na: FAR CRY 2

Přidal: Tuleby

Dne: 20.Července/2007

Čas: 4:33

Info: UBISOFT

SP mód First Contact: Planetfall

Salut lidičky, jistě už delší dobu prahnete po nějaké té singlakcičce a dnes se konečně nějaké opět dočkáte. Nebudu se zbytečně moc rozepisovat, neboť vše potřebné se dozvíte v modifikacích. Doporučuji otevřít podrobnější popis módu, protože dnes tam najdete i video přímo ze hry....


Přejít na: Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 16.Července/2007

Čas: 19:50

Sekce: Download

Mapa Mars Mód

Zdarec všem, dnes jsem dodělal novou mapu pro mód Mars a snad vás začne konečně hrát více. Mapa se jmenuje Mars Oasis a je to předělávka klasické mapy "mp_radio". Myslím, že díky této mapě Mars trochu více ožije. Tak koukejte stahovat a přijďte ozkoušet.


Přejít na: Mapy Mars mód

Přidal: Tuleby

Dne: 14.Července/2007

Čas: 22:30

Sekce: Download

Vaše Screeny

Zdravím, dnes mě přišli screeny od N2O - Velice děkujeme, takže jsem je hned přidal. Kdo chce jukněte se na jeho sbírku screenů.


Přejít na: Vaše Screenshoty - Od N2O

Přidal: Honza.Š

Dne: 5.Července/2007

Čas: 20:15

Sekce: Gallery

Úprava položky Modifikace

Ahoj, dnes jsem na webu v sekci – DOWNLOAD – upravil položku modifikace, zmenšil jsem začáteční obrázky, aby se vám rychleji zobrazily modifikace to samé jsem udělal když se nějaký mód otevře. Doufám, že vám to alespoň trochu zrychlí načtení stránky.


Přejít na: Modifikace

Přidal: Honza.Š

Dne: 4.Července/2007

Čas: 19:45

Sekce: Download

Nejpopulárnější český server

Salut, víte jaký je nejpopulárnější server ve FarCry ? Ano, je to náš český server na kterým běží mód Assault. Přijďte si zahrát i vy! Těšíme se na vás ;)

The best place! Most popular sever:


Přejít na: {FCCZ} Servery

Přidal: Honza.Š

Dne: 4.Července/2007

Čas: 0:56

Sekce: Servery, {FCCZ} Clan

Tuleby je z5

Ahoj všem,
Možná si někteří z vás všimli, že tuleby byl delší dobu tak nějak neaktivní a že na našem 4. {FCCZ} serveru se objevil dosud neznámý mód MARS. Ano je to tak, tuleby se chopil svého hoblíčku, pilčičky a kladívečka, mno a pak se na několik týdnů zakuklil ve své dílničce. LOL (to se fakt nedá, já už nevim, jak byl ten text v tom starým indexu :))) OMG) bity a byte lítali kolem a nakonec z toho vypadl MARS.... a basta... Takže holenci mrskejte do modifikací a koukejte si to stahnout a choďte hrát, nebo si mě nepřejte. ... tak a máte to! ufff.... to bylo náročné. A ty si Cecku už konečně zapamatuj, že si máš index pokaždé stahovat, protože nikdy nevíš, jestli jsem tam něco upravil, nebo ne. Já to tak dělám, tak by jsi se mohl po mě opičit...
AMEN


Přejít na: Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 27.Června/2007

Čas: 19:15

Sekce: Download - Modifikace

Ukončení soutěže a vyhlášení

Ahoj, dnes jsme ukončili soutěž a vylosovali jsme dva výherce. Originální hru Far Cry CZ vyhrává Tomáš Hudeček a Jan Ullrich

Blahopřejeme!Přejít na: žádný odkaz

Přidal: Honza.Š

Dne: 11.Června/2007

Čas: 21:18

Sekce: News

Dostupnost webu a našeho serveru {FCCZ}

Ahoj, dnes pro vás mám menší novinku na webu, do pravého sloupku jsem přidal novou sekci AVAILABILITY = DOSTUPNOST, tam najdete dostupnost našeho webu a dostupnost našeho serveru {FCCZ} Clanu.

Přejít na: žádný odkaz

Přidal: Honza.Š

Dne: 26.Května/2007

Čas: 11:13

Sekce: Availability

Omluva, Přesun serveru

Zdravím, omlouvám se za výpadek subdomén, nebyla to naše chyba. Už by měly jít stahovat soubory ze serveru atd.

Dále bych chtěl oznámit že server {FCCZ} www.farcry.cz se bude přesouvat do jiné serverovny = CasaBlanca INT, která má kvalitní připojení, jak do České republiky, tak i do zahraničí: 2 x 1 Gbps transit, 3 x 1 Gbps NIX.CZ. Server by měl být v nové serverově ve čtvrtek.

Přejít na: žádný odkaz

Přidal: Honza.Š

Dne: 18.Května/2007

Čas: 14:13

Sekce: News

Soutěž

Ahoj všem, rád bych vám oznámil, že jsme dnes společně s internetovým obchodem [X] Zone zahájili soutěž o dvě originální hry FarCry. Stačí jen odpovědět na pár lehkých otázek a můžete vyhrát. Více se dozvíte po kliknutí na odkaz dole. Bylo by dobré, kdyby se soutěže neůčastnili hráči, kteří originál již vlastní. Děkujeme za pochopení.

Přejít na: Soutěž

Přidal: Honza.Š

Dne: 10.Května/2007

Čas: 21:38

Sekce: News

Skiny Jack Carver

Salut, dnes mám pro vás další malou aktualizaci. Do sekce Download v podsekci Skiny Postav a v položce Jack Carver přibyly 2 nové pěkné skiny. Určitě si je stáhněte ;) ... Jako vždy rychlý přesun níže.

Přejít na: Skiny - Jack Carver

Přidal: Honza.Š

Dne: 9.Května/2007

Čas: 18:46

Sekce: Download

Očekávané spuštění serveru {FCCZ}

Zdravím, chtěl bych všem oznámit, že server je už v Praze, ale jelikož je svátek, tak nemůže být umístěný v serverovně. Server by měl být funkční tento týden – podle mého názoru středa – čtvrtek.
Děkuji za pochopení ;).


Přejít na: O clanu {FCCZ}

Přidal: Honza.Š

Dne: 8.Května/2007

Čas: 16:09

Sekce: {FCCZ} Clan

Modifikace

Salut všem,
Dnes jsem dokončil práci na další modifikaci, která je poskládána z devíti map od ruského autora TORa. Mód najdete tak jako vždy v sekci DOWNLOAD - Modifikace, určitě na něj mrkněte, neboť vyznavači singleplayerových kampaní mají nyní jedinečnou možnost, seznámit se i s mapami pro multiplayer. Na kompletaci módu jsem dělal několik dní a neměl jsem již čas na celkovou kontrolu, ale myslím, že by mělo být všechno OK. Pokud narazíte na nějaký problém, napište mi do "Nevím si rady".

Přejít na: Modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 6.Května/2007

Čas: 01:15

Sekce: Download

Doplnění Engine

Zdravím, pokukoval jsem tak na webu a všimnul jsem si, že tu nemáme oficiální obrázky z FarCry Engine. Tak jsem je doplnil, obrázky najdete v sekci Information, pod položkou Engine.

Přejít na: FarCry Engine

Přidal: Honza.Š

Dne: 5.Května/2007

Čas: 14:55

Sekce: Information

Ukončení ankety 8 - Nová anketa 9

Zdravím, dnes jsme ukončili osmou anketu a nahradili jsme ji novou. Tentokrát nás zajímá, kolik je let hráčům FC.

Přejít na: Archív anket

Přidal: Honza.Š a Tuleby

Dne: 29.dubna/2007

Čas: 19:08

Sekce: Poll - Others

SERVER {FCCZ}

Dnes byl odpojen server {FCCZ} www.FARCRY.cz ze serverovny a odeslán zpět k nám, abychom ho po konečné zátěži mohli opravdu doladit na ostrý provoz. Zakoupili jsme nový zdroj, 1GB síťovou kartu, další 2 chladící větráky a licenci na antivirus NOD-32 aby byl server chráněn proti virům a jiné havěti :-) Server byl doposud bez antiviru, což byla chyba, která se nám vymstila, ale bohužel dříve na žádný nebylo dost peněz. Server by měl být funkční snad ještě tento týden, nejpozději týden příští. Děkujeme za pochopení.

Přejít na: žádný odkaz

Přidal: Honza.Š

Dne: 24.dubna/2007

Čas: 15:43

Sekce: {FCCZ} Clan

Do mobilu

Ahoj lidičky, moc se omlouváme, že nám trochu váznou aktualizace, ale bohužel poslední dobou máme opravdu dost práce a málo času. Přesto doufáme, že nám zůstanete věrni a dále budete náš WEB navštěvovat. Abychom přeci jen něco přidali, rozhodl jsem se dnes do sekce DOWNLOAD dodělat další položku s názvem "Do mobilu", kam budeme postupně ukládat věcičky o FC pro váše mobilní telefony. Dnes jsem hned přidal dvě melodie - vyzvánění ve formátu MID a MP3, které pro mě a pro náš WEB vytvořil můj kamarád TDM Tomáš Hauerland. Pokud tedy máte zájem, jsou vám volně k dispozici....

Přejít na: Download - Do mobilu

Přidal: Tuleby

Dne: 20.dubna/2007

Čas: 02:00

Sekce: Download

Přidáno 13 nových videí

Zdravím, dnes jsem si pro vás připravil další videa. Jedno video směřuje na projekt kampaně Far Cry, a zbylých dvanáct videi jsou o všech zbraních, které najdete ve hře, každé video má cca: 30 sekund. Na videu uvidíte jak je účinná, co vše umí apod. Určitě se těšte na další videa ;). Jako vždy, rychlý přesun viz. níže

Přejít na: Videa

Přidal: Honza.Š

Dne: 5.dubna/2007

Čas: 15:58

Sekce: Download

Pomáháme ESET - Nod32

Salut všem, já a Tuleby jsme se rozhodli podpořit firmu ESET.

Také Vás otravují viry a jiné škodlivé kódy?

Od 1.4.2007 do 31.5.2007 si můžete objednat nejúčinnější antivirový program, který Vám zajistí perfektní ochranu Vašeho PC proti virům. Sleva platí u ESET NOD32 Antivirus Standard Edition pro 1 PC.
Cena za jednu licenci NOD32 Standard Edition na jeden rok činí po slevě 1.099,- Kč bez DPH (bez slevy 1500,- Kč bez DPH).
Licence na dva roky pak 1.540,- Kč bez DPH (bez slevy 2100,- Kč bez DPH). Update na každý další rok stojí 600,- Kč bez DPH.
Neváhejte a objednejte tu nejlepší ochranu, jakou lze v tuto chvíli můžete pro Vaše PC na trhu sehnat !!! http://www.nod32.cz

V právem sloupku v sekci *REFERENCES* můžete vidět virový radar, který ukazuje momentální stupeň ohrožení.>>>> Zde je objednávka ESET NOD32 pro Windows

Přidal: Honza.Š a Tuleby

Dne: 4.dubna/2007

Čas: 22:40

Sekce: References

Video CryEngine2

Salut, už jsem se dál nemohl koukat na další dohadování o ničem. Video co tu bylo, sloužilo jen jako ukázka CryEnginu2. Nikdo netvrdil, že jde o FC2, když i my víme, že první hrou na tomto enginu bude Crysis. Co se týče Far Cry 2, tak nikdo opravdu neví, zda někdy výjde. Nechme se překvapit a doufejme, že se ho někdy třeba dočkáme a že bude třeba běžet na tomto enginu. Pokud vás CryEngine2 zajímá více, můžete mrknout na nové video CryEngine2 - Crysis, které je opravdu v hodně dobré kvalitě. A jak říkám, je to Crysis a to že jsem ho zaškatulkoval do sekce FC2, neznamená, že je to FC2. Je to pouze ukázka enginu, na kterém by eventuelně třeba někdy mohlo běžet něco, čemu by se dalo říkat FC2.

Přejít na: Video - CryEngine 2

Přidal: Tuleby

Dne: 4.dubna/2007

Čas: 17:30

Sekce: FarCry 2

WEB je už 100% funkční!

Ahoj, před chvílí se konečně přesunul celý WEB na nový hosting.
Od této chvíle by měl být konec všem výpadkům, neboť garance webu je 99%. Se stahováním snad také již nebudou žádné problémy, teď si můžete stahovat jak je vám libo :)
Na novém WEBhostingu jsme získali také větší diskový prostor pro DATA, což znamená, že přibudou i další a větší aktualizace do sekce DOWNLOAD. Máme se tedy všichni společně na co těšit.....

Přejít na: FarCry.CZ

Přidal: Honza.Š

Dne: 30.března/2007

Čas: 18:17

Sekce: News

Omluva od Mafia CZ

Měl jsem vážný rozhovor s {FCCZ} Cecikem - Honzou, ten mne vyzval, abych se omluvil. Moc se tedy omlouvám vašemu clanu za urážky a mé rýpání do vás. Další omluva je pro Cecika, za to že jsem tvrdil, že vás s tím serverem podvádí, což nebyla pravda, ale má velká chyba. Server máte báječný bez lagů. A poslední omluva je Tulebymu, kterého jsem slovně napadal kvůli cheatování a kvůli každé blbosti, přitom on byl poslední, kdo se mě zastával a dával mi poslední šanci. Moc se omlouvám všem hráčům, kterým jsem mohl svým jednáním ublížit. Doufám že mou omluvu přijmete a budeme spolu zase dobře vycházet, díky.

Přidal: Honza - Tuleby

Dne: 29.března/2007

Čas: 14:15

Sekce:

Modifikace ULTRABALL

Ahoj, přestože bylo řečeno, že nebudou aktualizace, nemohl jsem si tu dnešní odpustit. Možná jste si všimli, že jsme někdy minulý týden rozjeli server s módem ULTRABALL a já bych vás na něj rád znovu upozornil. Za tímto účelem jsem dnes tento mód opět vyzdvihl z hlouby zapomenutých modifikací a zařadil ho na první místo v sekci. Dnes jsem také přidal opravný patch 0.12 pro tento mód. Původní verze 0.11 měla s patchem 1.4 pro FC problémy, které se mi snad podařilo vyřešit. Pár věcí jsem také dodělal a přidal, snad se vám to tedy bude líbit.

Přejít na: modifikace

Přidal: Tuleby

Dne: 22.března/2007

Čas: 20:00

Sekce: Download

Modifikace

Salut, po delší době jsem dnes něco přidal opět pro hráče singleplayeru. V sekci Download - Modifikace, najdete celkem zajímavou mapku Nightfall - INVASION od SNIPERa, kterou jsem předělal do formátu módu.

 

Přejít na: "modifikace"

Přidal: Tuleby

Dne: 13.března/2007

Čas: 19:00

Sekce: Download

Vaše příběhy FC2 - 19 | Vaše Screenshoty | Server

Saluto, jsme tu s další aktualizací.

 

Do redakce nám přišel další příběh, jehož autorem je Michal Číž, velice mu děkujeme.

 

Také tu máme nějaké nové screenshoty, které nám uploadoval Maniak, opět velice děkujeme a těšíme se na další.

 

Rád bych oznámil, že dnes byl odeslán náš {FCCZ} server do Prahy, kde bude umístěn na housing a připojen bude na páteřní síť do NIXu. Spuštěn by mohl být znovu již zítra 7.3/2007. Operační paměť RAM byla navýšena na 2GB, což nám umožní spustit snad již konečně více hráčských místností. Díky novému připojení by měl být server také stabilnější a hlavně bez LAGů. ;-)

 

Přejít na: "fc2 - vaše příběhy"

Přejít na: "vaše screenshoty - maniak"

Přejít na: "server"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 6.března/2007

Čas: 18:49

Sekce: FarCry2 - Gallery - {FCCZ} Clan

Napsali o nás! - GameStar.cz

Ahoj, dnes byl velký den, www.GameStar.cz nezapomněl na super akční hru FarCry a napsali o ní a o našem WEBu pěkný článek, který si můžete přečíst <zde>

GameStar.cz - Děkujeme za vaší podporu!
 

Přidal: Honza.Š

Dne: 6.března/2007

Čas: 13:21

Sekce: News

Vaše příběhy FC2 - 18

Zdravím,
Přišel nám další příběh do naší sbírky. Autorem je Loupák, děkujeme mu za jeho příspěvek. Všechny příběhy najdete v sekci FarCry 2, tak tam mrkněte.
 

Přejít na: "vaše příběhy"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 4.března/2007

Čas: 2:29

Sekce: FarCry 2

Vaše Screenshoty

Salut,
Dnešní aktualizace bude spíše další doplnění galerie obrázků, které nám posíláte. Autorům... Mr. Bean, Dudlak a N.O.L.F velice děkujeme.
Těšíme se na další screenshoty.
 

Přejít na: "vaše screenshoty"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 3.března/2007

Čas:17:02

Sekce: Gallery

Vaše příběhy FC2 - 17

Zdravím,
A máme tu další příběh, zaslal nám ho Ricco, moc mu děkujeme za jeho příspěvek.

 

Přejít na: "fc2 - vaše příběhy"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 3.března/2007

Čas:17:25

Sekce: FarCry 2

Info

Ahoj všem,
V poslední době zaznamenávám větší a větší dění kolem naší oblíbené hry a také potkávám na serverech více a více čechů. Vznikají nové klany a FC se v našich končinách začína opravdu konečně probouzet z několikaletého spánku. Mám z toho velikou radost a doufám, že zájem o tuto skvělou hru stále poroste i přes její stárnutí, čemuž by mohla pomoci i nynější cena za originální CZ verzi, která se drží kolem 200,- Kč za kus. Z tohoto popudu jsme dnes vytvořili novou anketu, abychom konečně zjistili, jak na tom opravdu FC je. Prosím hlasujte pravdivě, nemusíte se bát, hlasování je anonymní včetně IP adresy. Mno a teď bych rád zdělil, že dnes umřel EASY TARGET, kdo jste ho znal, jistě za něj zatlačíte slzu v oku, tak jako právě teď JÁ. Bude mi opravdu moc chybět, byl to skvělý nick a ve hře byl mým nejlepším přítelem. Bohužel tento nick začalo používat více lidí a já se pevně rozhodl, že jim ho přenechám. Přemýšlel jsem o tom celou noc v práci a se smutkem v srdci jsem se rozhodl ho opustit. Někomu to může přijít docela směšné, ale já si užil s tímto nickem nezapomenutelné chvíle a myslím, že už byl i celkem známým. Špatně se mi s nim loučí, ale už je rozhodnuto. Od dnešního dne mě na serverech budete potkávat s novým nickem {FCCZ}>>> TULEBY <<<
 

Přejít na: "seznam hráčů"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 28.února/2007

Čas 09:00

Sekce: {FCCZ} Clan

Vaše příběhy FC2 - 15 a 16

Zdravím,
A opět další aktualizace, přidali jsme 2 nové story do
FC2 – Vaše příběhy, tentokrát nám příběhy zaslal Ondřej Navrátil, velice mu děkujeme a těšíme se na další výtvory od vás. Upozorňujeme že příběhy neopravujeme, vkládáme je, tak jak jste nám je zaslali!
 

Přejít na: "fc2 - vaše příběhy"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 26.února/2007

Čas:17:25

Sekce: {FCCZ} Clan

Novinky - Clan

Ahoj, dnes jsem udělal menší úpravu webu, staré novinky jsem přesunul do archívu v sekci – NEWS, poupravil jsem vzhledově sekci {FCCZ} Clan. Doufám že se vám to bude líbit.
 

Přejít na: "archív novinek"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 25.února/2007

Čas: 11:44

Sekce: News

Přesunutí sekce

Ahoj dnes jsem předělal sekci {FCCZ} Clan, aby byla více vidět, tak jsem jí přesunul do pravého sloupku pod minichat. Doufám že to už bude lepší a že už nebudete muset tolik rolovat.
 

Přidal: Honza.Š

Dne: 24.února/2007

Čas:15:09

Sekce: {FCCZ} Clan

Změna pravidel pro BANY

Ahoj, jako šéfredaktor tohoto webu si dovoluji vystavit nové pravidla pro tento web, od zítřka tj. 15.2.2007 platí to, že BANy které udělíme, budou uděleny na 1 rok. Klidně si pak pište na E-mail, že jste nic neudělali, váš problém! Proto se chovejte jako lidi a ne jak skot ve chlévě. Děkuji za pochopení a přízeň slušných návštěvníků našeho webu.

 

Přejít na: "pravidla webu"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 15.února/2007

Čas: 22:36

Sekce: News

Assault Coop v2.0 Beta

Ahoj všem,
Dnes jsme konečně přidali dlouho očekávanou MP modifikaci, v které můžete svádět boje s kamarády proti BOTům, nebo s BOTy proti BOTům. Přejeme příjemnou zábavu.
Pokud má někdo problém se stahováním věcí z našeho webu, kdy se stahování přeruší a soubor tedy není celý, stáhněte si nějaký internet download manager a stahujte pomocí něho, výhodou těchto manageru bývá, že jsou stabilnější, lépé udrží stahování, stahování s nimi je rychlejší a pokud přeci jen k přerušení dojde, dokáží znovu na nedotažený soubor navázat a dotáhnout ho do zdárného konce.

 

Přejít na: "modifikace"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 8.února/2007

Čas: 16:40

Sekce: Download

!! REKORDY našich HRÁČŮ {FCCZ} !!

Ahoj, dnes jsme na web přidali zbrusu novou položku do sekce Clan {FCCZ}, jedná se o Rekordy našich hráčů {FCCZ}, kteří reprezentují naší ČR a SK. Můžete se podívat kolik bodů zatím nejvíce osobně dosáhli. Postupně se budou výsledky měnit a vy tak můžete sledovat výkony našich hráčů {FCCZ} Clanu.  

 

Přejít na: "rekordy hráčů"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 6.února/2007

Čas: 13:16

Sekce: Clan {FCCZ}

Skiny vozidel - Ještěrka

Zdravím, dnes tu máme další aktualizaci. Do sekce „Download“ – Skiny Vozidel jsme přidali skiny ještěrky :) Máte svůj tunning pro FC? Tak vám tam nemůže chybět. :)
 

 

Přejít na: "skiny vozidel - ještěrka"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 3.února/2007

Čas: 16:53

Sekce: Download

Modifikace

Salut všem,
Včera mi tu někdo psal, že má problém s uloženými pozicemi v modifikaci CATALYST. Dnes jsem se na to tedy vrhnul a přidal jsem některé scripty. Modifikace má nyní své menu, hudbu, vylepšenou funkci pro loading uložených pozic a taky nějaké nové skiny z FC Tunningu. Mělo by být už všechno bez problémů. Kdo chcete, stáhněte si tento mód znovu a mrkněte na to ;)
Pokud má někdo problém se stahováním věcí z našeho webu, kdy se stahování přeruší a soubor tedy není celý, stáhněte si nějaký internet download manager a stahujte pomocí něho, výhodou těchto manageru bývá, že jsou stabilnější, lépé udrží stahování, stahování s nimi je rychlejší a pokud přeci jen k přerušení dojde, dokáží znovu na nedotažený soubor navázat a dotáhnout ho do zdárného konce.

 

Přejít na: "modifikace"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 2.února/2007

Čas: 17:17

Sekce: Download

Modifikace

Salut všem,
Po delší odmlce jsem opět zpět a to hned s novou modifikací pro singleplayer. Určitě se na ní podívejte, stojí opravdu za to. Mám v ní prsty i já, proto jsem tu v poslední době byl jen tak na oko.

 

Přejít na: "modifikace"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 31.ledna/2007

Čas: 14:50

Sekce: Download

Vaše Screeny

Zdravím, dnes mě přišli screeny od Maniaka, takže jsem je hned přidal. Kdo chce jukněte se na jeho sbírku screenů.
 


Přejít na: "vaše screenshoty - maniak"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 21.ledna/2007

Čas: 16:42

Sekce: Gallery

Modifikace

Zdárek,
Dnes jsem udělal konečně další aktualizaci a přidal jsem nový mód do modifikací. Modifikace je určena pro hru jednoho hráče, pokud už tedy opět nemáte co hrát, můžete si stáhnout další akcičku pro Far Cry.

 

Přejít na: "modifikace"

 

Přidal: Tuleby

Dne: 15.ledna/2007

Čas: 19:30

Sekce: Download

Vaše příběhy FC2 - 14

Zdravím,
A opět další aktualizace, přidali jsme novou story do
FC2 – Vaše příběhy, tentokrát nám příběh zaslal Radium(Ra)Vortis GGen, velice mu děkujeme a těšíme se na další výtvory od vás. Upozorňujeme že příběhy neopravujeme, vkládáme je, tak jak jste nám je zaslali!
 

Přejít na: "fc2 - vaše příběhy"

 

Přidal: Honza.Š

Dne: 11.ledna/2007

Čas: 12:53

Sekce: FarCry 2

<! Archív Novinek !>

WWW.FARCRY.CZ - Obsáhlý web o této super hře!